Obserwuj nas

>

Wybrane projekty

Klinika stomatologiczna, Zajezdnia Wrzeszcz

120 m²
sierpień 2023
Previous slide
Next slide

Apartament Bravo, Pruszcz Gdański

120 m²
sierpień 2023
Previous slide
Next slide

Mieszkanie w kamienicy, Gdańsk

To dwupokojowe mieszkanie mieści się przy ul. Piwnej, w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Zależało nam, żeby utrzymać klimat kamienicy więc postawiliśmy na klasykę z nutką nowoczesności. Świetliki przy suficie nawiązują charakterem do okien ze szprosami, a dodatkowo doświetlają pomieszczenia bez dostępu do światła dziennego.

55 m²
czerwiec 2023
Previous slide
Next slide

Prof. Osińskiego, Gdańsk

Dwupoziomowe mieszkanie, w którym wykonaliśmy szereg prac, które zdecydowanie poprawiły funkcjonalność lokalu. Między innymi: wymieniliśmy grzejniki na frezowane ogrzewanie podłogowe, dobudowaliśmy strop nad kuchnią, dzięki czemu powstał nowy pokój dla gości.

115 m²
kwiecień 2023
Previous slide
Next slide

Dawna Poczta, Gdańsk

Adaptacja niewielkiego lokalu znajdującego się z odrestaurowanym budynku Poczty Polskiej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz na przychodnię okulistyczno-optyczną. Projekt obejmował układ funkcjonalny, branżowe uzgodnienia z rzeczoznawcami, wizualizacje, rysunki techniczne oraz zestawienie materiałów wykończeniowych.

Previous slide
Next slide
65 m²
marzec 2023

Zielony Widok, Gdańsk

Dwupokojowe mieszkanie dla pary to propozycja harmonijnego i funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, która spełnia wymagania i potrzeby obu partnerów. Wnętrze łączy w sobie funkcjonalność, estetykę oraz wygodę, tworząc przyjazne i przyjemne miejsce do życia. 

Dzięki współpracy na wczesnym etapie budowy, Inwestorzy mogli wprowadzić zmiany bez dodatkowych kosztów. Miedzy innymi przearanżowaliśmy niefunkcjonalną łazienkę na taką, która pozwala na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

58 m²
luty 2023
Previous slide
Next slide

Medycyna Pracy, Pruszcz Park

Kompleksowy projekt trójgabinetowej przychodni medycyny pracy w Pruszczu Gdańskim.
Lokal, który wymaga uwagi i zrozumienia potrzeb i wymagań pracowników oraz przepisów
i norm obowiązujących w dziedzinie bhp. W takich przestrzeniach niezwykle ważne jest, aby gabinet był funkcjonalny, ergonomiczny, bezpieczny, prywatny i łatwo dostępny dla pracowników. W połączeniu z ciekawym designem otrzymujemy lokal idealny 😉

69 m²
listopad 2022
Previous slide
Next slide

Osiedle Debiut, Pruszcz Gdański

Projekt standardowego dwupokojowego mieszkania w zupełnie niestandardowym stylu. Odważne wnętrze dla singla może być eleganckie i nowoczesne, pod warunkiem, że zostanie dobrze zaprojektowane. Ważne jest, aby wszystkie elementy wystroju były spójne i konsekwentnie utrzymane w ciemnej kolorystyce. Akcenty jasnych kolorów, dobrze dobrane oświetlenie i dekoracje mogą ocieplić i urozmaicić wnętrze. Tutaj mocnym akcentem jest żółta kanapa w stylu Chesterfield, która świetnie przełamuje surowy klimat wszechobecnego mikrocementu.

56 m²
listopad 2022
Previous slide
Next slide

Apartament wakacyjny II, Gdynia

W tym apartamentowcu w centrum Gdyni mieliśmy przyjemność projektować dwa początkowo  identyczne  mieszkania. Ich funkcje miały być różne, w związku z czym, na etapie podziału funkcjonalnego stworzyliśmy zupełnie różne przestrzenie. 
Tutaj prezentujemy drugi wariant – na wynajem. Całość utrzymana w neutralnych barwach ze złotymi dodatkami, które nadają szyku całości.

43 m²
wrzesień 2022
Previous slide
Next slide

Strona korzysta z plików cookies.

Korzystając z niej akceptujesz naszą politykę prywatności